Başkan Kadir Kara’dan Yeni Osmaniyespor’a Moral Yemeği

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye 1. Amatör Futbol Ligi Şampiyonu Yeni Osmaniyespor’a moral yemeği verdi. Pazar günü oynanacak Bal ligine yükselme maçı öncesi futbolcularla yemekte bir araya gelen Başkan Kara, futbolculardan mutlak galibiyet beklediğini söyledi.

 

Kara, “Şehrin belediye başkanı olarak yanınızdayım”

Birinci amatör küme maçları oynanırken tüm takımlara eşit mesafedeyim ve ligde hangi takım olursa onun yanında olacağım şeklindeki kendi sözünü futbolculara hatırlatan Başkan Kadir Kara, “Artık Osmaniye’nin şampiyonu sizsiniz ve şimdi biz de şehrin belediye başkanı olarak sizin yanınızdayız. Bu yemeğin amacı budur. Sizler gerekeni yaparak, Osmaniye’yi temsil etme konumuna geldiğinizde bizde gerekeni mutlaka yapacağız. Uzun zamandan bu yana Osmaniye’nin özlemle beklediği bir konu artık çözümlenmeli. Önce Bal ligi, ardından ise bizlerin de destekleri ile profesyonel lig. Bu anlamda sizler Osmaniye için çok önemli bir yükün altındasınız. Sizlere Pazar günü oynayacağınız final maçında şehrin belediye başkanı olarak yürekten başarılar diliyorum. Ben sizin bunu yapacağınıza yürekten inanıyorum.” dedi.

 

Başkan Kadir Kara, tüm futbolculara tek tek başarılar diledi.

 

Bu destekten dolayı tüm futbolcular adına konuşan takım kaptanlarından Kutluay, “Bizler de bu desteğin karşılığını sahada vereceğiz. Sayın başkana tüm takım arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum”

 

Takımın teknik patronu Nuh Kurt ise, “Bu zamana kadar canla başla çalıştık. Artık önümüzde son bir maç kaldı. Biz bunu yapacak güçteyiz”dedi.

Yemeğe futbolcularla birlikte bazı yöneticiler ve Osmaniye 80 Taraftarlar Derneği üyeleri katıldılar.

 

osmaniyesporyemek1 osmaniyesporyemek2 osmaniyesporyemek3 osmaniyesporyemek4

osmaniyesporyemek5 osmaniyesporyemek6 osmaniyesporyemek7

FacebookTwitterDeliciousStumbleuponLinkedin